Informacije uskoro. Više saznajte putem navedenog telefona.
Hvala na razumevanju.
Tip restorana
restorani
Komentari
от M.I.
Всичко беше наред, сина ми имаше рожден ден и шеф Манчев лично дойде да го поздрави, наистина го оценяваме! Храната беше вкусна и със сигурност ще го посетим отново. Благодарим!
от M.I.
Всичко беше наред, сина ми имаше рожден ден и шеф Манчев лично дойде да го поздрави, наистина го оценяваме! Храната беше вкусна и със сигурност ще го посетим отново. Благодарим!
от A.B.
Вкусна храна и много добро обслужване
от M.I.
Много вкусно обедно меню